להזמנת כרטיסים

להצטרפות לרשימת הדיוור לחצו כאן

היכל אומנויות הבמה הרצליה
 סדרת מחשבות 2013-14
 סדרת מספרי סיפורים 2013-14
 גיל שוחט מארח UNPLUGGED 2013-14
 מנויים 2013/14
 מידע שימושי 2013/14
 הטבות למנויים 2013/14
 סדרת תאטרון 2013/14
 סדרת המחול 2013/14
 הסדרה הסימפונית הגדולה 2013/14
 הסדרה הווקאלית הגדולה 2013/14
 לילה זוהר באופרה 2013/14
 סדרת הניגון היהודי 2013/14
 סדרת ערבי זמר 2013/14
 הערים הכי מרתקות בעולם 2013/14
 שנת הפסנתר הגדולה 2013/14
 קלאסיקה לכל המשפחה 2013/14
 הסדרה לקטנטנים (3-5) 2013/14
 הסדרה לילדים גדולים (6-9) 2013/14
 שישי אסטרטגי 2013/14

הסדרה הסימפונית הגדולה – העונה העשירית

 

עונת 2012-13 תציין עשר שנים לפעילות הסדרה הסימפונית הגדולה. עונת העשור תהיה חגיגית במיוחד ויתארחו בה מבצעים חשובים במיטב היצירות הגדולות בהרכבים סימפוניים גדולים במיוחד ותוך שימוש בכלים יוצאי דופן. בנוסף, ינוגנו יצירות ממיטב הרפרטואר הרומנטי הגדול שיבוצעו על ידי טובי המנצחים והנגנים הבינלאומיים והישראליים.

 

הקונצרטים מתקיימים בשעה 20:30
לפני כל קונצרט תתקיים שיחת מבוא עם עמוס טלמון, המנהל המוסיקלי של הסדרה.

 

קונצרט מס' 1 יום חמישי 27.9.12

 

קונצרט מס. 2 יום רביעי 24.10.12

 

קונצרט מס. 3 יום שני 3.12.12

 

קונצרט מס. 4 יום חמישי 13.12.12

קונצרט מס. 5 יום ראשון 13.1.13

קונצרט מס. 6 מוצ"ש 9.2.13

קונצרט מס. 7 יום רביעי 10.4.13

קונצרט מס. 8 יום חמישי 16.5.13

קונצרט מס. 9 יום רביעי 26.6.13

 

קונצרט מס' 1
התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור
מנצח : יאן לאטאם - קניג, אנגליה
פסנתר : דן דויטש, ישראל
ורדי : פתיחה כוחו של גורל
ליסט : קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס. 2
ברהמס : סימפוניה מס. 4

 

קונצרט מס. 2
התזמורת הסימפונית ראשון לציון
מנצח : רובן גזריאן, ארמניה/גרמניה
כינור : מיתיה מכטין, רוסיה
ורדי : בלט מתוך אאידה
ברוך: קונצ'רטו לכינור ולתזמורת
מוסורגסקי : תמונות בתערוכה

 

קונצרט מס. 3
התזמורת הסימפונית חיפה
מנצח: דמיטרי לוגוין, אוקראינה
פסנתר : דוראל גולן, ישראל
בליני : פתיחה נורמה
צ'ייקובסקי : קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס. 1
צ'ייקובסקי : סוויטה מפצח האגוזים

 

קונצרט מס. 4
התזמורת הסימפונית ראשון לציון
מנצח : עמוס טלמון, ישראל
פסנתר : רנה רזייבה, אזרבייג'אן
ורדי : פתיחה ערבות סיציליאניות
מוצרט : קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס. 21
מירזויאן : סוויטה שושאניק
קודאיי : סוויטה הארי יאנוש

 

קונצרט מס. 5
התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור
מנצח : אמיל טבאקוב, בולגריה
צ'לו : אלכסנדר קנייאזב, רוסיה
טויסטר : סוויטה" אנו עמך" – השמעת בכורה עולמית
צ'ייקובסקי : ואריאציות רוקוקו לצ'לו ולתזמורת
שומאן : סימפוניה מס. 2

 

קונצרט מס. 6
התזמורת הסימפונית ראשון לציון
מנצח : מיכאל צוקרניק , גרמניה
פסנתר : רפי סקורקה, ישראל
ברהמס : קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס. 2
ארוו פארט : סימפוניה מס' 4 "לוס אנג'לס"
צ'ייקובסקי : "רומיאו ויוליה"

 

קונצרט מס. 7
התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור
מנצח : א. רינקויציוס, ליטואניה
פסנתר : עופרה יצחקי , ישראל
בטהובן : פתיחה חנוכת הבית
בטהובן : קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת מס. 5 "הקיסר"
דבוז'אק : סימפוניה מס 9 "מן העולם החדש"

 

קונצרט מס. 8
התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור
מנצח : מריו קוסיק, סלובקיה
כינור : חגי שחם, ישראל
מוסורגסקי : לילה על הר קרח
מנדלסון : קונצ'רטו לכינור ולתזמורת מס. 1
ברהמס : ריקודים הונגריים
ליסט : פרלוד סימפוני מס. 3

 

קונצרט מס. 9
התזמורת הסימפונית ירושלים ,רשות השידור
מנצח : דמיטרי יבלונסקי, רוסיה
פסנתר : פרחאד בדאלביילי, אזרבייג'אן
ורדי : פתיחה נבוקו
גרשווין : קונצ'רטו לפסנתר ולתזמורת
סמטנה : מולדתי
הכלה המכורה: פתיחה
ריקודים : פולקה, פוריאנט, ריקודי הקומיקאים
 

*התכנית נתונה לשינויים
                                        

לצפייה במצגת: