להזמנת כרטיסים

להצטרפות לרשימת הדיוור לחצו כאן

היכל אומנויות הבמה הרצליה
 עונת המנויים 2014/15
 מידע שימושי 2014/15
 הטבות למנויים 2014/15
 סדרת מחול 2014/15
 סדרת התאטרון 2014/15
 סדרות לילדים 2014/15
 הסדרה הסימפונית הגדולה 2014/15
 סדרת הסיפור והניגון היהודי
 סדרת ערבי זמר 2014/15
 הערים המרתקות בעולם
 תפילה חובקת עולם-גיל שוחט
 שישי אסטרטגי - 2014-2015
 מספרי סיפורים - היכל בעיר
 גדולים מהחיים - היכל בעיר
 קוראים מבראשית-היכל בעיר
 פלא העברית-היכל בעיר

תיאטרון לקטנטנים (גילאי 3-5)


סדרת תיאטרון משובח לילדים. מיטב הצגות הילדים האיכותיות ממיטב תיאטראות הילדים בישראל, המוגשות ברגישות ובהקפדה עם הרבה כבוד ואהבה לילדים.

 

ההצגות מתקיימות בשעה 17:30

 

הצגה מס' 1: בנצי – תיאטרון שלנו
יום שלישי 13.11.12

 

הצגה מס' 2: מחול הגחליליות – ת. גושן
יום שלישי 8.1.13 - עבר ל19.6 הכרטידים תקפים

 

הצגה מס' 3: צפרדי וקרפד – ת. המדיטק
יום שלישי 5.3.13

 

הצגה מס' 4: אריה הספרייה – ת. המדיטק
יום שלישי 9.4.13 - הוחלף בהצגת מחסן השטוזים 9.4.13

 

הצגה מס' 5: גלי –ת. אורנה פורת                                                                                                                          יום שלישי 28.5.13

 

בנצי – תיאטרון שלנו
סיפורו של פיל שנולד צבעוני ושונה מכל חבריו האפורים הרגילים. כולם צחקו ממנו והוא היה עצוב על היותו שונה. יום אחד כשהתפלש בבוץ ובעפר, הפך להיות אפור כמו כל הפילים האחרים, אבל אז גילה שכל חבריו הפילים עצובים ומודאגים מהעדרו של "בנצי", חברם המיוחד. לבסוף מגלה בנצי כי עצם היותו שונה הופך אותו להיות מיוחד. הצגה ססגונית למוסיקה מקורית של יהודית רביץ.

 

מחול הגחליליות – ת. גושן
תיאטרון מחול ססגוני המתקיים בשלולית קסומה. אל שלולית החורף מגיעה גחלילית צעירה שונה ומשונה, שבלילה היא לא מאירה. המלכה הגחלילית אוסרת עליה להגיע לנשף הריקודים המתקיים מדי ערב עם צאת הכוכבים. לעזרתה נחלץ הצרצר ויחד הם יוצאים לחפש חברים אחרים שיסכימו לקבל אותה ללהקה.

 

צפרדי וקרפד – ת. המדיטק
המחזמר "צפרדי וקרפד" הוא להיט ססגוני מברודווי. הרפתקאותיהם המצחיקות של שני חברים: האחד צפרדע אנרגטי, השני קרפד איטי ומהורהר. מחזמר חדש, מרהיב וססגוני המשלב מוסיקה חיה על הבמה.

 

 
 אריה הספרייה – ת. המדיטק
הצגה חדשה על פי ספרה של מישל קנדוסן.
לספרייה שקטה ורגילה נכנס יום אחד אריה ואף אחד לא ידע מה לעשות. כל רצונו הוא לטייל בין הספרים ולהשתתף בשעת הסיפור יחד עם כל הילדים. האם יצליח האריה להשתלב בספריה כמו כולם? האם יצליח לשמור על השקט ולא לשאוג? הצגה מרגשת ומשעשעת שיש בה סובלנות כלפי השונה והרבה יצירתיות.

 

גלי –ת. אורנה פורת
מחזמר חדש לילדים משיריו של אהוד מנור. גלי היא ילדה אופטימית, מלאת דמיון ואוהבת טבע. לקראת עלייתה לכיתה א' היא מאד מתרגשת ומשתפת בתחושותיה את חבריה הטובים, איתם היא יוצאת למסע קסום. גלי מתמודדת עם המחשבות והפרפרים שבבטן לקראת מה שצפוי לה בבית הספר. הצגה סוחפת לצלילי שיריו האהובים של אהוד מנור.

 

 

לצפייה במצגת: