צילום: ז'ראר אלון

את שאהבה נפשי - ת. הבימה

את שאהבה נפשי - ת. הבימה צילום: אור דנון

מחזה ישראלי מקורי מאת איתי סגל

בימוי: משה קפטן

משתתפים: אורלי זילברשץ, עמית רהב/אברהם ארנסון, דניאל ליטמן/ידין גלמן, נאיה בינשטוק, יגאל שדה/דני גבע אורי הוכמן, מיכל ברנד/עמית זיתון, עמוס בוארון/נדב שמה

דרמה משפחתית מרגשת, בהשראת פיגוע הירי האכזרי בבר נוער.

בשעת לילה, מוזעקת דבורי באום לבית חולים במרכז הארץ. בנה הובהל לשם אחרי שנפצע קשה בפיגוע הירי האכזרי בבר נוער – בו נכנס אלמוני חמוש לבית אגודת הלהט"ב בתל אביב, ירה ללא הבחנה, רצח את ניר כץ וליז טרובישי, ופצע מעל לעשרה צעירים. הוא מחוסר הכרה ואין מי שיסביר לה מה קרה, ואיך מצא את עצמו בנה במקום בו נפגשים הומואים ולסביות.

כך נפתח המחזה "ואת שאהבה נפשי", דרמה משפחתית במרכזה צעיר דתי בן 17 וחצי, שנאלץ לצאת מהארון באופן לא צפוי ולא מתוכנן בפני משפחתו, שעות ספורות אחרי שחייו ניצלו בנס ומוצא עצמו, בטיפול המרה שנכפה עליו על ידי משפחתו. המחזה, שנכתב בהשראת אותו פיגוע ירי מטלטל, מציף סוגיות אקטואליות נפיצות כמו טיפולי המרה, הומופוביה ופשעי שנאה.

"'את שאהבה נפשי' היא הצגה שראויה להיות מוצגת בפני כל הורה, בפני תלמידים ובפני כל אדם הרוצה להבין או להזכיר לעצמו, עד כמה חשובות קבלה וסובלנות כלפי הקרובים שלנו ומה הנזק של בורות ודעות קדומות." (עומרי פיינשטיין, פנאי פלוס)

"דרמת התבגרות מעוררת הזדהות עמוקה, מרשימה ומרגשת ביותר." ידיעות אחרונות

"לכו לראות. כי זה חשוב. כי זה מאיר עיניים ומעורר מחשבה. כי זו הצגה טובה." אתר הבמה

תאריך שעה הזמנת כרטיס הערות
שני, 18 יולי 2022 20:30 הזמנת כרטיס

היכל אמנויות הבמה הרצליה - ז'בוטינסקי 15 הרצליה 4680008
קופה: 09-9729999 
פקס: 09-9729969

mobile

שעות פעילות הקופה:

ימים א'-ה' : 09:00-20:00 

יום ו' :        09:00-12:00

סופ"ש וחג: שעתיים לפני תחילת המופעRapidSSL SEAL 90x50

Search