עונת המנויים 2017-18 השנה כולנו מנויים בהיכל

המסך עולה על עונה חדשה ומגוונת בהיכל אמנויות הבמה הרצליה.

בעונה הקרובה יועלו בהיכל שפע מופעים מהארץ ומהעולם, שנבחרו עבורכם בקפידה רבה:  מגוון גדול של סדרות מופעים בתחום התיאטרון, המחול, המוסיקה, העיון וסדרות לילדים ולכל המשפחה. כל מה שטוב ועכשווי באולם אחד, משובח ונגיש.

את העונה תפתח להקת המחול פילובולוס (ארה"ב) במופע האהוב SHADOWLAND 2, שיופיע בלעדית בהיכל. בהמשך יתארחו גם הרכבים מסקרנים מצרפת, גיאורגיה ומישראל. סדרת התיאטרון שלנו מציגה את ההצגות המדוברות והטובות ביותר שכל חובב תיאטרון חייב לראות ביניהן 'במנהרה', הפקה חדשה ומבטיחה של 'פולישוק', 'כטוב בעיניכם', 'הצמה של אבא' ועוד.

אנו גאים להציג עונה נוספת לסדרה הסימפונית הגדולה, סדרת הניגון היהודי, גיל שוחט מארח, סדרות ערבי הזמר האהובות, הערים המרתקות בעולם, צלילי המיוזיקל, כל אילו לצד סדרות מגוונות לילדים ולכל המשפחה. העונה אנו מציעים לכם לטעום גם מהמוסיקה האנדלוסית, שהפכה לאחת התופעות המרתקות בתרבות הישראלית.

משפחת מנויי ההיכל, אשר גדלה עם השנים היא המנוע והלב לפעילותינו. אנו ממליצים לכם להבטיח כבר עכשיו את מקומותיכם למופעי העונה הבאה.  הדרך הנוחה, הבטוחה, והכדאית ביותר היא על ידי רכישת מנוי. אל תוותרו לעצמכם - השנה אתם מנויים בהיכל. תושבי הרצליה זכאים להנחה מיוחדת ברכישת מנוי.

אני גאה להיות חלק ממרכז תרבות תוסס וססגוני, המזוהה עם הצלחה, איכות ועשייה בלתי מתפשרת, ומזמינה אתכם להצטרף אלינו לעונה עשירה ומגוונת. אין טעם לנסוע לתל אביב, בעיקר בימים אילו של צפיפות ופקקים - ההיכל שלנו הוא מרכז בילוי מגוון, הנותן מענה תרבותי ועכשווי לכל המשפחה ועל כך גאוותינו.

שלכם,

עופרה זכריה

מנהלת היכל אמנויות הבמה הרצליה

מדיה

היכל אמנויות הבמה הרצליה - ז'בוטינסקי 15 הרצליה 4680008
קופה: 1-700-70-29-29 
פקס: 09-9729969

mobile

שעות פעילות הקופה:
ימים א'-ה' : 09:00-20:00
יום ו' : 09:00-13:00
ערב שישי / שבת / חג: שעתיים לפני תחילת המופע

RapidSSL SEAL 90x50

Search

  • מידע הצהרת נגישות

    גודל טקסט רגיל גדול ענק תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה עיצוב האתר עיצוב רגיל תוכן בלבד, ללא עיצוב