The Grand Symphonic Series 2018-19

The Grand Symphonic Series 2018-19

No.1         16.9.2018  

Israel Symphony Rishon LeZion

Conductor: Dmitry Vasilev , Russia

Liszt : Waltz Mephisto                                                  

Dvorak : Concerto for cello and orchestra                      

Cello - Alexander Huelshoff , Germany

Tchaikovsky : Swan Lake  

No.2         14.10.2018

Haifa Symphony Orchestra

Rachmaninov: Bohemian Capriccio                                  

D’Indy: Symphony on French Mountain Air for piano & orchestra

(Piano: Dr. Ofra Yitzhaki)                                 

Tchaikovsky: Symphony No.3                                       

No.3        13.12.2018

Haifa Symphony Orchestra

Conductor: Nicolas Chalvin, France

Bach: Suite No.2                                                       

Rodrigo: Concerto Aranjuez for guitar & orchestra 

(Guitar: Ms. Liat Cohen , France-Israel)

Grieg: Peer Gynt                                                        

No.4         3.1.2019  

Jerusalem Symphony Orchestra

Conductor: Florian Betz-Metz, Germany

Berlioz: Overture Le Corsaire                                        

Rachmaninov : Variations on Themes by Paganini for piano & orchestra (Piano: Ms. Sivan Silver)                                                    

Schumann: Symphony No. 4                                         

No.5           7.2.2019    

Haifa Symphony Orchestra

Conductor: Pavel Gershtein, Russia

Gershwin: Cuban overture                                            

Mozart:  concerto N 17 for piano  piano & orchestra                

Shostakovich:  Symphony No.9                                    

Sibelius: Overture Finlandia                                          

No.6   20.3.2019

Netanya Kibbutz Chamber

Conductor: Amos Talmon

Haydn: The Creation                                                   

No.7  18.4.2019  

Haifa  Symphony Orchestra

Choir: Collegium Singers Tel-Aviv, Choir Master: Yishay Steckler

Conductor: Amos Talmon

Verdi: Requiem                                                              

No.8       2.6.2019

Jerusalem Symphony Orchestra

Conductor: Filippo Arlia, Italy

Frank: Symphonic Variations                                          

Khachaturian: Concerto for violin & orchestra (Violin: Asi Matathia) Tchaikovsky: Nut Cracker                                                 

No. 9   22.6.2019  

Israel Symphony Rishon LeZion

Conductor: Scott Wood, USA

Rossini: Overture Il Turco in Italia                  

Dvorak: concerto for piano & orchestra (Pianist: Haio Zhang, China)

Bernstein: Symphonic Dances                                         

Bersntein: Overture Candide                                         

היכל אמנויות הבמה הרצליה - ז'בוטינסקי 15 הרצליה 4680008
קופה: 1-700-70-29-29 
פקס: 09-9729969

mobile

שעות פעילות הקופה:
ימים א'-ה' : 09:00-20:00
יום ו' : 09:00-13:00
ערב שישי / שבת / חג: שעתיים לפני תחילת המופע

RapidSSL SEAL 90x50

Search

  • מידע הצהרת נגישות

    גודל טקסט רגיל גדול ענק תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה עיצוב האתר עיצוב רגיל תוכן בלבד, ללא עיצוב